Офис мениджър
София, ул. "Иван Сусанин" № 63

София, ул. "Иван Сусанин" № 63 длъжност на пълно работно време

"Р.С. Инженеринг" ООД е специализирана строителна компания с натрупан богат опит в проектирането, организацията и строителството на сгради. Относно разширяването на компанията и стартирането на нова дейност, търсим за своя екип ОФИС МЕНИДЖЪР.

Отговорности

Основни задължения:
- Организира и координира работната програма / бизнес календара на управителя на компанията;
- Организира и подпомага административно и организационно дейността на фирмата;
- Поддържа комуникацията с клиенти и партньори на компанията;
- Подготвя и оформя различни материални и официални документи, разработки, проекти и др.
- Участва в подготовката и организирането на фирмени събирания;
- Актуализира (поддържа английската версия на) корпоративния сайт.
- Цялостно разглеждане, организация, координация и проследяване на процеса по участието на дружеството в тръжни процедури по обществени поръчки до самото внасяне на офертата. Обработване на административните документи за подбор към документацията;
- Поддържане на членството на дружеството в Централния професионален регистър на строителя към Камара на строителите в България – подаване на актуални данни в информационните блокове на електронната система;

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- Завършено висше образование;
- Доброто владеене на английски е предимство;
- Компютърни умения (MS Office, Internet);
- Делова и организирана личност с умения за комуникация с корпоративни клиенти и екипен дух;
- Умела делова/бизнес кореспонденция;
- Умение за решаване на проблеми и взимане на решения;
- Отношение към детайлите;

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:
- Отлично възнаграждение;
- Отлични условия на труд съобразени с българското трудово законодателство;
- Възможност за кариерно развитие.