ЕВРОРА КОНСУЛТ ЕООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване
Офис мениджър с английски език
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Агенция “ЕВРОРА КОНСУЛТ“ ЕООД е една от новооткритите агенции за подбор на персонал, имаща за цел да подобри връзката между кандидат и работодател. Нашата роля се изразява не само в това да намерим подходящата работна позиция за Вас, но и да Ви консултираме и съдействаме по време на Вашият престой с екип от различни за целите специалисти в областта.
„ЕВРОРА КОНСУЛТ“ ЕООД е регистрирана българска агенция за посреднически услуги в областта на човешките ресурси, като работим съвместно с „Агенция по заетостта“
Удостоверение за регистрация №: 2392 / 31.10.2017 г. за извършване на посредническа дейност за работа в чужбина, и удостоверение за регистрация №: 2391 / 31.10.2017 г. за извършване на посредническа дейност в България.

Отговорности

• Приемане и разпределяне на телефонните обаждания.
• Приемане и разпределяне според приоритета на цялата изходяща или входяща кореспонденция (имейли, писма, пакети и т.н.).
• Работа с поверителни документи и отговорност, че ще останат такива.
• Съдействие към отдел счетоводство: Изготвяне на фактури и финансови отчети.
• Наблюдение и снабдяване за наличие на офис консумативи, договаряйки най-рентабилните условия с доставчиците.
• Класифициране на всички документи в електронен и хартиен вариант, гарантирайки лесен достъп до информацията.

Изисквания и необходими умения

• Поддържане и организация на дневния ред на управителя и подпомагане при планирането на срещи, конференции, заседания и др.
• Подробна организация на срещите на управителя.
• Приемане и разпределяне според приоритетите.

Ние Ви предлагаме

• Петдневна работна седмица на пълен работен ден - 8 часа.
• Постоянен трудов договор.
• Фирмено обучение.
• Работа в бързоразвиваща се италианска модна компания с представителство в България.
• Възможност за реализация и възможност за кариерно израстване.
• Позитивна работна атмосфера в млад колектив.
HRW 2019