Офис сътрудник
Варна

Варна длъжност на пълно работно време

“Сий Сървис Къмпани " ЕООД, с лиценз №1585, издаден на 26.04.2013г., специализирана агенция за набиране на морски специалисти. Във връзка с разширяването на своята дейност за нуждите на своя офис в гр. Варна търсим отговорна личност за позицията Офис сътрудник

Отговорности

Описание на длъжността :

- Води входящата и изходяща кореспонденция на дружеството;
- Води архива на текущите договорите свързани с цялостната дейност на дружеството;
- Поддържа електронна папка на всеки договор, създава и актуализира протоколи и справки свързани с изпълнение на договорите на Дружеството;- Подготовка и оформяне на необходимата фирмена документация - договори, споразумения, -oбяви и др.;
- Следи за коректното изпълнение на условията и сроковете по сключени договори;
-Администриране на първични счетоводни документи.
документи
- Изготвя справки и отчети
- Поддръжка на рекламите и обявите на фирмата;

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидата:

- Висше икономическо образование;
- Отлично владеене на английски език – писмено и говоримо;
- Висока грамотност на български книжовен език;
- Добре организирана личност, комуникативна, с позитивно отношение към партньори и колеги;
- Компютърна и интернет грамотност;
- Лоялност, отговорност, честност и надеждност;
- Способност да работи активно по няколко задачи едновременно и в екип;
- Владеене на втори чужд език - предимство;
- Опит на подобна позиция – предимство;

Ние Ви предлагаме

- Работа в млад и динамичен екип;
- Добро възнаграждение, което подлежи на повишаване при показани резултати в работата;
- Възможност за развитие и придобиване на нови умения и квалификации;
- Отлични условия на труд, както и постоянен трудов договор.

Трудовите договори ще бъдат сключени със "СИЙ СЪРВИС КЪМПАНИ" ЕООД.

Кандидатите да изпращат автобиографии с актуална снимка.