Офис сътрудник
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

За нас

Търсиш кариерно развитие?

Стани част от стахотен екип!

За наш клиент - утвърдена и развиваща се компания в България и Европа, търсим да назначим: Офис сътрудник с английски език (!)

Отговорности

Работата ти ще се състои в:

· обработка и изготвяне на различни видове документация на английски език
· изготвяне на справки и отчети
· организиране на пътувания и комуникация с ръководството на компанията
· подпомагане технически и административно екипа

Изисквания и необходими умения

Ето какво търсим в теб:

· да имаш опит на сходна административна позиция
· да имаш отлични компютърни умения - MS Office , Excel
· да имаш отлични познания по английски език
· да си организирана и комуникативна личност
· да имаш желание да развиваш уменията си

Ние Ви предлагаме

В замяна ще получиш:

· отлично възнаграждение и социален пакет
· възможност да се учиш и усъвършенстваш в бързо развиваща се компания, където ще се чувстваш удома си
· динамична и предизвикателна работна среда
· обучение и натрупване на богат професионален опит
· тиймбилдинги и партита
· модерна офис среда