Оперативен счетоводител
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

MM Group е консорциум включващ множество фирми с различна дейност.
Сред тях са: ММ Застрахователен брокер, ММ Ауто, ММ Уърлд и др.

Отговорности

- Извършва текущо счетоводно отчитане на стопанските операции;
- Обслужва текущата счетоводна дейност на Дружеството като съставя първични счетоводни документи;
- Получава, събира и обработва статистическа, финансова и друга отчетна информация, свързана с дейността на Дружеството;
- Подготвя данни за статистически отчети и формуляри за приключване на съответните отчетни периоди;
- Комуникация с клиенти, доставчици, НАП, НОИ, одитори и други контролни органи;
- Работи активно в екип с други служители;
- Спазва конфиденциалност при работа с поверителна информация и документи;
- Заприхождаване и изписване на стоки от склад

Изисквания и необходими умения

- висше образование (икономическо или счетоводно)
- работа със счетоводна програма Ажур Л
- работа със счетоводна програма Барси
- компютърна грамотност
- Опит - минимум 3 г. във водене на оперативно счетоводство и годишно счетоводно приключване
- Опит във водене на счетоводство на заведения/ ресторанти и работа с необходимия софтуер;

Ние Ви предлагаме

- дългосрочен договор;
- много добри условия на работа;
- стимулиращо възнаграждение обвързано с постигнатите резултати;
- подходящо обучение и работа в екип от професионалисти;
- възможност за развитие;