Оператор на автоматична линия за производство на лагери
Сопот
От 500 до 1000 лв.

Сопот длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Като част от международната компания SKF, ние в "СКФ Берингс България" ЕАД произвеждаме сачмени лагери и компоненти за лагери. От 2002 г. насам производството ни в България гарантира качество и стойност за клиентите на SKF, като и трите ни фабрики – в гр. Сопот, гр. Калофер и с. Кърнаре – са сертифицирани по ISO/TS 16949:2009, ISO 14001:2004 и OHSAS 18001:2007.

Гордеем се да бъдем стабилен и предпочитан работодател в региона, грижещ се за безопасността и благополучието на своите работници и служители. Ангажираността на нашите колеги и техният непрекъснат стремеж към съвършенство осигуряват растежа ни и признанието, което получаваме от нашите клиенти в автомобилната промишленост и сред производителите на битова техника.

Отговорности

Ще се радваме да ти разкажем на живо какво представлява работата като ОПЕРАТОР НА АВТОМАТИЧНА ЛИНИЯ ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА ЛАГЕРИ във фабриката ни в гр. Сопот.

Изисквания и необходими умения

• средно образование
• добра техническа грамотност
• желание за динамична работа в екип
• възможност за работа на смени

Ние Ви предлагаме

• добро възнаграждение
• месечни бонуси за работа на смени
• допълнителен месечен бонус при постигнати резултати
• осигурени униформа, транспорт и храна за всяка работна смяна
• безопасни условия на труд
• теоретично и практическо входящо обучение
• възможност за развитие според собственото ти желание и представяне