Хай Уей Джобс ООД
Оператор на автоматична производствена линия
Сопот
От 500 до 1000 лв.

Сопот длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Хай Уей Джобс ООД е лицензиран посредник за намиране на работа в България и чужбина. Ние предоставяме цялостни аутсорсинг решения в областта на Човешките ресурси – подбор на персонал, кратковременни и дългосрочни решения за набавяне на работна сила, професионални консултации във връзка с преструктуриране на бизнес процеси, кариерно развитие и промяна.

Хай Уей Джобс ООД е регистриран посредник за подбор на персонал с лиценз № 1821.

Отговорности

Наш клиент – водеща производствена компания търси за своята база в град Сопот:

Изисквания и необходими умения

Основни работни ангажименти:
● Подготвяне на машините за работа и захранването им с детайли
● Контролиране и окачествяване на обработените детайли
● Транспортиране на детайлите до работното място
● Оценка на работата на машините по различни признаци

Какво Ви е необходимо:
● Завършено средно образование
● Добра техническа грамотност
● Възможност за работа на смени
● Опит на подобна позиция не е задължително изискване

Ние Ви предлагаме

● Благоприятни условия на труд, съобразени с всички изисквания на ЗБУТ
● Възнаграждение, включващо бонуси за постигнати резултати
● Осигурени униформа, транспорт и храна за всяка работна смяна
● Въвеждащо и съпътстващо фирмено обучение