Краси - Нур ЕООД
под 5 заети служителя Кандидатстване
Оператор на колесен багер / Wheeled Excavator Operator
други в чужбина, Белгия
От 3000 до 4000 лв.

други в чужбина, Белгия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

JibJobs is looking to recruit, for one of their clients in Belgium, a Financial Controller, who will play an important role in analyzing and improving business processes as the right hand of the Finance Manager. You will mainly work at their Head Office, but you will be available to relocate to other locations.

Отговорности

За един от нашите клиенти в Белгия, специалист в отдела "Енергия и Вода", търсим шофьор с доказан опит в земните работи и отлично владеене на английски език. Вие ще работите в отдела за комунални услуги.

Изисквания и необходими умения

За да бъде взета в предвид Вашата кандидатура, перфектния кандидатът трябва да притежава следните умения:

• Мини багер
• Гумен и верижен кран
• Опит в създаването на основи
• Способност да изкопае, допълни и затвори окопите
• Внимание с водопроводните тръби намиращи се в земята
• Знания в обезцветяването на подпочвения слой
• Отлично владеене на английски език е задължително

Ние Ви предлагаме

• Пълна работна седмица от понеделник до петък с възможност на работа през уикенда
• Заплата между €1600 и €1800 на месец
• Безплатен престой в Белгия до края на проекта

Ако искате да научите повече за тази позиция и чувствате, че имате необходимия опит и знания, моля, пратете ни Вашето CV на английски.

Ще се радваме да се срещнем с Вас!

Краси-Нур ЕООД ще предложи сключване на трудов договор с одобрените кандидати.

Агенция за временна заетост, Удостоверение No.172/12.10.2016г.