Балканинвест. ЕУ ЕООД
Опитен оперативен счетоводител с английски език
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Балканинвест.ЕУ ЕООД предоставя консултантски услуги в сферата на човешките ресурси за компании от България и чужбина от 2009г. Агенцията е специализирана в подбор на таланти в сферата на маркетинга, клиентското обслужване на чужди езици и компютърните технологии.

За наш клиент, международна търговска компания, търсим

Опитен оперативен счетоводител с английски език,

за техния офис на бул. "Цариградско шосе" (около The Mall), град София.

Отговорности

-Работа под супервизията на главния счетоводител на международната търговска
компания (търгуват със съставки за производството на козметични и хранителни
продукти; стоките се внасят от Европа и Китай и се продават на производители в
България)
-Основно водене на счетоводството
-Превод на фактури
-Подпомагане и следене за коректността на административни процедури за
складиране на стоките: месечен преглед на документацията
-Отговаря за протоколи, както и за други документи, получени от склада
-Проследяване и финализиране на пълен набор от документации за внос - износ
-Последващи плащания от клиенти и доставчици

Изисквания и необходими умения

- Минимум 2-3 години предишен опит на на същата или подобна позиция - задължително
- Много добро владеене на английски език (минимум ниво В1 - писмено и говоримо)
- Завършено образование в сферата на счетоводството
- Много добри компютърни умения (Microsoft Office, Internet)
- Трудов опит в международна търговска компания ще се счита за предимство

Ние Ви предлагаме

Работа под супервизия в международна търговска компания
Приятелска и положителна атмосфера
Модерен офис

Ако предложението ни представляват интерес за Вас, моля изпратете автобиография на английски език и актуална снимка.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. „Балканинвест.ЕУ“ ЕООД е лицензирана фирма за извършване на подбор и посредническа дейност, с лицензни номера 1757и 1758, издадени от Министерство на труда и социалната политика.

Информация за контакт

Телефон: 003592 8781580

JobTiger Banner