АЛИАНС ПРИНТ ЕООД
50 - 300 служителя Кандидатстване
Помощник на полиграфическа машина
София, ж.к. Дружба 1
От 500 до 1000 лв.

София, ж.к. Дружба 1 длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Ние „Алианс Принт“, една от най-големите и успешно развиващи се печатници в България, водеща компания в производството на висококачествени печатни материали търсим теб!

В случай, че проявявате интерес към нашето предложение и търсите реализация в полиграфията, ще очакваме Вашата актуална Автобиография.

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД.

САМО ОДОБРЕНИТЕ ПО ДОКУМЕНТИ КАНДИДАТИ ЩЕ БЪДАТ ПОКАНЕНИ ЗА ИНТЕРВЮ!

Отговорности

Основни задължения и отговорности:
- Подпомага работата на оператора на машина при подготовка, настройка и пускане на машината в действие;
- Следене за безпроблемния процес на работа на машината и за качеството на печат;
- Участва в дейностите по поддръжка и профилактика на машината

Изисквания и необходими умения

От Вас очакваме:
- Средно-техническо образование, с предимство са специалности в областта на полиграфията;
- Професионален опит в печатница ще се счита за сериозно предимство;
- Техническо мислене и технически познания;
- Желание за обучение;
- Съобразителност и сръчност;
- Внимание към детайлите;
- Умение за работа в екип

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
- Работа в компания с наложено име и отлични позиции в своя бранш;
- Специфично обучение за работа с високо-технологична и съвременна полиграфическа машина;
- Възможност за развитие;
- Работа на смени;
- Работа в млад екип от професионалисти;
- Безсрочен трудов договор