Помощник управител на търговски център за дискаунт стоки и храни
Перник, София
От 1000 до 1500 лв.

Перник, София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Нов дискаунт център за продажба на стоки от Европа. Специализиран за продажба на разнообразни стоки - храни, стоки за бита, дрехи и други.

Отговорности

Помощник управителя има ръководни функции върху персонала в залата, организира поръчки следи за подредеността на търговска зала. Организира акции и всички други съпътстващи функции за доброто функциониране на обекта.

Изисквания и необходими умения

Кандидата трябва да има опит в подобна сфера да е организира подреден с ръководни умения .

Ние Ви предлагаме

Предлагаме ви реална възможност за развитие, реализиране на ваши индивидуални идеи и предложения и договаряне на бонусна система при постигане на реални таргети от продажбите и дългосрочното развитие на търговския обект.