Помощник-възпитател, с английски език
Софийска област, София
От 1000 до 1500 лв.

Софийска област, София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Агенция "АБЕЦЕ Комюникейшън" търси за свои клиенти - частна детска градина в кв. Драгалевци, помощник-възпитател, владеещ разговорно английски език. Градината се намира на 5 мин.от центъра на Драгалевци.

Работно време:
- От понеделник до петък - 8-часов работен ден, на две смени: 8.00-16.00 ч или 10.00-18.00 ч.

Ако това предложение Ви е заинтригувало, моля изпращайте автобиография, актуална снимки и препоръки, ако са налични. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю в агенцията. Агенцията НЕ ИЗИСКВА такса от кандидатите за работа. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Агенция "АБЕЦЕ Комюникейшън" притежава лиценз за извършване на посредническа дейност № 2265 от 03.05.2017 г.

Отговорности

- Грижа за добрия тоалет на децата;
- Подпомагане храненето на децата;
- Приспиване;
- Преобличане;
- Съдействие на учителите при заниманията с децата и игрите навън.

Изисквания и необходими умения

- Автобиография и актуална снимка.
- Задължително е владеенето на английски език, разговорно, тъй като голяма част от посетителите на градината са деца на чужденци.
- С предимство ще се разглеждат документите на кандидатите с предишен опит в работата с деца в група.

Ние Ви предлагаме

- Нетна месечна заплата: 1200 лв; трудов договор и осигуровки; условия на труд съгласно Кодекса на труда в България;
- Бонусна система;
- Постоянен дългосрочен ангажимент;
- Транспорт от център на кв. Драгалевци до детската градина и обратно;
- Работа в млад, амбициозен и енергичен екип.

Информация за контакт

Телефон: +359 888617941

ITCD