Помощник за измиване на превозни средства (m / w)
други в чужбина, Германия
От 3000 до 4000 лв.

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Dellfix GmbH е със седалище в Герштофен Германия, специализирана компания за възстановяване на щети на моторни превозни средства, в цялата страна. Всяка година се ремонтират няколко хиляди автомобила. От 2000 година компанията се утвърди като отговорен партньор, независимо от марката. Дали щети, настъпили при паркиране на паркинга, щети от градушка или злополука, като водещ специалист, Dellfix GmbH извършва всички дейности професионално в най-високо качество. Поправка на щети от камъни, подмяна на дискове, Смарт Ремонт и всички работи по боя са нашата ежедневна работа. Dellfix GmbH е партньор на много германски застрахователни компании и е отговорен за кумулативни претенции, натрупването на щети и за поправяне на големия брой щети.

Краен срок за подаване на молби: 28.04.2019
Планиране за провеждане на интервюта в България: Първа или втора седмица на май
Мястото за интервю се договаря директно по електронната поща
Вашето лице за контакт на български : Милош
dellfix@office.de

Ще се радваме да получим кандидатурата ви!!

Фирма Dellfix GmbH

Отговорности

Почистване на автомобилния интериор и екстериор както отвътре, така и отвън. Външно измиване на автомобила с почистващо устройство под високо налягане. Отвътре почистване на автомобила с прахосмукачка и с различни почистващи средства за дисковете, прозорците и повърхностите. Изграждане и демонтаж на мобилна техника и поддръжка при въвеждане в експлоатация и извеждане от експлоатация на временни обекти и тяхното почистване.

Изисквания и необходими умения

- прецизно, достойни условия на труд
- Точност и надеждност
- Желание за учене и работа в екип
- Основни или минимални познания по немски/ или английски ще бъдат взети като предимство
- Вие сте екипен играч и сте в състояние да общувате
- Идентификационна/Лична карта валидна най-малко 6 месеца
- Банкова сметка. Заплатите не се изплащат в брой
- Шофьорска книжка изгодна

Ние Ви предлагаме

Трудов договор, регистриран в Германия
- Работа в променлива заетост/в движение, ограничена до 6 месеца

- Модерна и динамична среда с мотивирани колеги в специализиран екип.
- Приятна работна атмосфера - Работни инструкции от нашите специалисти
- Перспективи за постоянна работа с атрактивно заплащане: Часова ставка: 10,00 - 15,00 Евро - в зависимост от квалификацията.
- На 40 часа седмично, след приспадане на данък / застраховка, това води до нетна заплата наоколо 1250 € - 1750 € на месец. Възможно е да се работи извънредно срещу допълнително възнаграждение.
- Социално и здравно осигуряване
- Безплатно настаняване в добре поддържани къщи за гости и ханове на място
- Пътните разходи за пътуване, за пристигане и връщане са 100% за наша сметка.
- лице за контакт и информация с български език