АЛИАНС ПРИНТ ЕООД
50 - 300 служителя Кандидатстване
Портиер
София, ж.к. Дружба 1
От 500 до 1000 лв.

Портиер

София, ж.к. Дружба 1 длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Ние сме „Алианс Принт“, една от най-големите и бързоразвиващи се печатници в България. През годините Алианс Принт ЕООД се утвърди като водеща компания в производството на висококачествени печатни материали.
В момента имаме свободно място за позиция ПОРТИЕР

В случай, че имате интерес към нашето предложение, ще очакваме Вашата автобиография .
Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД и Общия регламент за защита на личните данни (GDPR).

САМО ОДОБРЕНИТЕ ПО ДОКУМЕНТИ КАНДИДАТИ ЩЕ БЪДАТ ПОКАНЕНИ ЗА ИНТЕРВЮ!

Печатницата се намира в индустриалната зона на Гара Искър, жк. Дружба 1, ул. Илия Бешков 3а.

Отговорности

Основна задача на тази длъжност:
- осъществяване на пропускателния режим на територията на фирмата

Работата включва:
- контрол на движението на работници, служители и посетители чрез проверка на самоличността им;
- посрещане на външни посетители и осъществяване на координация и контрол на техния престой;
- осъществяване контрол върху движението на превозните средства на територията на фирмата;
- приемане и предаване на документи и пратки от доставчици и куриери

Изисквания и необходими умения

От вас очакваме:
- желание за работа и сериозно отношение;
- завършено основно или средно образование;
- опит на такава длъжност ще се счита за сериозно предимство;
- психическо здраве;
- съобразителност и комуникативност

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
- работа в сериозна и утвърдена с името си фирма;
- отлични условия на работа;
- работа на смени по предварително изготвен график;
- актуално и справедливо заплащане;
- трудов договор