Продавач-консултант
София

София длъжност на пълно работно време

Drop In Shop и Burton Snowboards търси да наеме продавач-консултант, на пълен работен ден
за нашия магазин за екстремни спортове, който се намира на ул.Г.С.Раковски 166А.

Вече повече от 10 години вносители на една от най-популярните марки за сноуборд в световен мащаб, а именно Burton! Нашият магазин предлага стоки за екстремни спортове, през цялата година - сноуборд, скейтборд, лонгборд, сърф и лайфстайл!

Отговорности

- Работа с клиенти и професионална консултация.
- Изпълнение на продажби, посредством операционната ни система.
- Поддръжка - добрата визия на магазина.

Изисквания и необходими умения

Това, което търсим:
- Добра работна култура.
- Да си на “ти” в комуникацията с хора.

Предимства:
- Владеене на английски език и компютърна грамотност.
- Опит в търговията със спортни стоки.

Ние Ви предлагаме

- Приятна работна атмосфера.
- Млад и много позитивен екип.
- Работен график: 4 дни на 2-ва.

Всичко, което трябва да направиш е да изпратиш своето CV със снимка чрез бутон "Кандидатстване".

Всеки, изпратил CV, ще получи писмен отговор в рамките на десет работни дни.