Inditex
над 300 служителя Кандидатстване
Продавач-консултант
Варна
длъжност на непълно работно време

Варна длъжност на непълно работно време

Stradivarius е младежка модна концепция на група Inditex, която достига до хората, усещащи модата и креативността като своя страст. В настоящия момент Stradivarius има над 900 магазина в близо 60 държави. Всеки сезон, Stradivarius предлага нова модна колекция за облекла и аксесоари с всички задължителни модни хитове, за да създаде перфектния гардероб. Хората работещи в Stradivarius са много талантливи и всеки ден изграждат с ентусиазъм имиджа на марката. Страстта към модата, стила и най-новите тенденции са ключа за всичко онова, което правят.

Бихме предпочели да имате опит, но за нас е важен преди всичко интересът Ви към модата и желанието Ви да бъдете в контакт с нея. Започнете при нас кариера пълна с възможности, ставайки част от един екип с най-добрите професионалисти. Ще се развивате, учейки. Ще стигнете толкова далеч, колкото пожелаете!

Отговорности

* Обслужване и задоволяване нуждите на клиентите
* Прием, организиране и подреждане на складовите наличности по предварително определен ред;
* Извършване на етикиране, поставяне на цени, поставяне на аларми, закачалки и т.н;
* Следи състоянието на наличните стоки и своевременно информира за възникнали проблеми;
* Разнасяне и подредба на артикулите в магазина;

Изисквания и необходими умения

* Сериозно отношение към работата;
* Точност, прецизност и бързина при изпълнение на задълженията;
* Умение за работа в екип, организираност, коректност;
* Трудовият стаж ще се смята за предимство;
* Английският език ще се смята за предимство;
* Работа на непълен работен ден с гъвкав график и възможност за покачване на часовете;

Ние Ви предлагаме

* Възможност за обучения и развитие;
* Отстъпка за всички наши брандове (Zara, Bershka, Pull and Bear, Stradivarius, Massimo Dutti, Oysho);
* Униформа;

Ако искате да съвместите работата с други ангажименти, да създавате много нови контакти и да сте част от динамична среда - ще се радваме да станете част от нашите екипи!

Очакваме Вашата автобиография с актуална снимка. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност. Контакт ще бъде осъществен само с одобрените кандидати.