НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
Продавач-консултант
София

София длъжност на пълно работно време

Като лидер в лотарийните игри в България, ние от Национална лотария се стремим непрекъснато да разширяваме и усъвършенстваме продуктите и услугите си, така че да предоставим на потребителите ни развлечение от световна класа.

Отговорности

Във връзка с разрастването на компанията, търсим динамичен и комуникативен специалист на длъжност ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ.

Изисквания и необходими умения

Основни изисквания за позицията:
∙ Комуникативност и умение за работа с клиенти
∙ Организираност и поддържане на работното място
∙ Позитивно излъчване и умение за работа в екип
∙ Спазване на фирмените стандарти
∙ Опит на тази позиция ще се счита за предимство

Ние Ви предлагаме

Какво предлагаме:

∙ Отлично възнаграждение и условия за работа
∙ Приятна работна атмосфера
∙ Работа във фирма, която се е утвърдила в бранша
∙ Фирмено обучение
∙ Атрактивни бонус системи
∙ Работа на смени (2/2)
∙ Социални придобивки
Обучение и развитие на търговските умения
Възможност за професионално израстване във фирмата