ТЕХНОМАШПРОГРЕС ООД
Продавач-Консултант/Касиер
София

София длъжност на пълно работно време

Отговорности

ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ/КАСИЕР

Фирма набира за свой търговски обект в гр. София - магазин за хранителни стоки, служители на длъжност "ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ/КАСИЕР"

Отговорности:

- Приветливо и учтиво посрещане на клиентите в търговския обект
- Информиране и консултиране за стоките и услугите на магазина
- Работа с парични суми, касов апарат, пос-терминал и издаване на касови бележки и фактури
- Поддържане на търговски вид на стоките и следене за наличието на информационни етикети по тях
- Поддържане на изряден търговски вид на търговския обект
- Носене на пълна отчетна и материална отговорност

Изисквания и необходими умения

- Завършено средно образование
- Предишен опит на същата или подобна позиция
- Умения за работа в екип
- Високо ниво на самодисциплина и организираност
- Компютърна грамотност

Ние Ви предлагаме

- Отлично месечно възнаграждение
- Работа в динамична среда с екип от позитивни хора
- Комуникативно работно място
- Работно време по утвърден график

При интерес от Ваша страна, моля, изпратете автобиография с актуална снимка.

Местоработата е в гр. София - кв. Левски Г

Всички документи ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност.
Ще се свържем с одобрените по документи кандидати за провеждане на интервю.
Virtual Career Days