Продавач - консултант на леки автомобили Киа
гр. Пловдив

гр. Пловдив длъжност на пълно работно време

„Найк Моторс” ЕООД е оторизиран дилър и сервиз на Киа Моторс България в гр. Пловдив. В ролята си на такъв, продължаваме с масираната кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги .

Ако смятате себе си за комуникативен, организиран и умеете да работите в екип,

ако търговията е в кръвта Ви, а автомобилите са Вашата страст,

Отговорности

Основни задължения на позицията:
• Активно водене на целия процес по продажба на леки автомобили КИА (от оферта до издаване на автомобил)
• Проактивно търсене на клиенти, обработване на входящи запитвания и проследяване на клиентска удовлетвореност
• Участие в процесите по приемане и издаване на леки автомобили КИА
• Изготвяне на оферти, договори и справки
• Презентиране на съпътстващи продукти и услуги, вкл. финансови, сервизни и др.
• Реализиране на пробни шофирания и участие в различни мероприятия
• Сътрудничество с колеги от други отдели

Изисквания и необходими умения

Изисквания към търсения кандидат:
• Опит в директни продажби – минимум 1 години
• Базови технически познания за автомобилите и работа с MS Office
• Задължително завършено средно образование (за предпочитане с техническа насоченост)
• Шофьорска книжка – категория В, активен шофьор

Предимство при подбора по документи ще имат кандидати:
- завършили висше образование;
- владеещи английски език;
- с опит в автомобилния бранш;
- притежаващи допълнителни сертификати и/или квалификации.

Ние Ви предлагаме

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете своята автобиография на български език на електронна поща: kia-plovdiv@abv.bg .Моля да включите в автобиографията си актуална снимка и информация относно: име и фамилия; телефонен номер; имейл адрес; данни за професионален опит; данни за образование и обучение; лични умения; говорими езици; комуникационни, организационни, управленски, професионални и други умения; данни за правоспособност за управление на МПС .

Молим да не включвате други лични данни в автобиографията си.

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати.