Продавач-консултанти/ки
София
От 500 до 1000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Нашите продуктите са предназначени за елегантните жени, съчетават дрехи за свободното време и спорта, бельо, плажни облекла и аксесоари.Нашият стил е изключителен, уникален, удобен и отразява последните модни тенденции на неустоими цени!

Отговорности

- Приветливо посрещане на клиентите в търговския обект
- Консултиране и информиране на клиентите за предлаганата стока
- Поддържане на търговския вид и хигиена на работното място
- Аранжиране на стоки и витрини
- Материална отговорност
- Получаване и обработка на стока

Изисквания и необходими умения

- Търговски усет и умения за продажби;
- Предимство е владеенето на чужд език:английски;
- Приветлив външен вид и мотивация за работа в сферата на продажбите;
- Отговорност към работния процес ;
- Работа на смени;
- Завършено средно образование;
- Инициативност, енергичност и добри комуникативни умения.

Ние Ви предлагаме

-Да получавате добро и мотивиращо възнаграждение, вследствие на постигнати резултати.
-Трудов договор и осигуровки.
-Работно място: The Mall.