Продавач-консултанти/ки
к.к. Слънчев бряг

к.к. Слънчев бряг длъжност на пълно работно време

Търсим продавач-консултантки за магазина ни в Слънчев бряг, 800 лв търда заплата + процент от оборота,
2/2 дни, транспортни разходи.

Отговорности

- Приветливо посрещане на клиентите в търговския обект
- Консултиране и информиране на клиентите за предлаганата стока
- Поддържане на търговския вид и хигиена на работното място
- Аранжиране на стоки и витрини
- Материална отговорност
- Получаване и обработка на стока

Изисквания и необходими умения

- Търговски усет и умения за продажби;
- Предимство е владеенето на чужд език: английски;
- Приветлив външен вид и мотивация за работа в сферата на продажбите;
- Отговорност към работния процес;
- Работа на смени;
- Завършено средно образование;
- Инициативност, енергичност и добри комуникативни умения.

Ние Ви предлагаме

- Да получавате добро и мотивиращо възнаграждение, вследствие на постигнати резултати.
- Трудов договор и осигуровки.
- Пътни разходи.