Панаком Лимитид ООД
Продуктов Мениджър (функционални адитиви, добавки и технолигии в хранително-вкусовата промишленост)
София

София длъжност на пълно работно време

Фирма "Панаком Лимитид" ООД, създадена през 1995 година, е една от водещите компании в предлагането на функционални адитиви и технологично оборудване от най-високо качество за хранително-вкусовата промишленост в България. Компанията има създадени бизнес партньорства със световно известни компании от Централна и Западна Европа. Повече от 20 години фирмата е с репутация на компания предлагаща най-високо качество и безопасност на предлаганите продукти, технологични иновации, цялостни индивидуални клиентски решения и безупречно обслужване.

Отговорности

Длъжностна характеристика:
- Ежедневни контакти със съществуващи и потенциални нови клиенти
- Проучване на пазари и тенденции
- Работа с клиенти (изготвяне на продуктови презентации и ценови оферти)
- Водене на преговори, сключване на сделки
- Позицията е пряко подчинена на Търговския мениджър на компанията

Изисквания и необходими умения

Изисквание към кандидата:
- Висше образование
- Придобит търговски и организационен опит
- Компютърни познания
- Шофьорска книжка
- Познания и опит в сферата на хранително-вкусовата промишленост
- Възможност за пътуване в командировки в страната
- Професионален опит в търговски вериги е предимство

Ние Ви предлагаме

Условия на работа:
- Работно място в модерния централен офис на фирмата в гр. София
- Трудов договор с 5 дневна работна седмица на пълен работен ден
- Адекватно възнаграждение (+ бонус за постигнати резултати)
- Мобилна комуникация + преносим компютър
- Обучение в централния офис на фирмата и в чужбина при партньорите ни

Ние предлагаме работа в динамична среда, добро заплащане, млад и професионален екип, дългосрочно сътрудничество.
Virtual Career Days