ЕВРОМАРКЕТ ГРУП
Продуктов специалист - подемно-строителна техника Grove и Potain
София

София длъжност на пълно работно време

ЕВРОМАРКЕТ е най-голямата търговско-инженерингова компания за индустриално оборудване и строителна техника в България.

ЕВРОМАРКЕТ е представител на световни лидери като:
• Grove – мобилни кранове;
• Potain – кулокранове;
• Komatsu - багери, челни товарачи, булдозери;
• Manitou – телескопични товарачи;

Поради разрастването на бизнеса ние увеличаваме нашия екип. Търсим човек с предприемачески дух и дългосрочна визия за длъжността ПРОДУКТОВ МЕНИДЖЪР за продуктите на GROVE и POTAIN .

Отговорности

Отговорности:
• Дава решения за приложенията на продуктите на Grove и Potain за специфичните нужди на различните клиенти - работи пряко с клиентите и консултира търговските специалисти в екипа;
• Отговаря за търговския резултат на продуктовата група;
• Разширява клиентската база, като намира нови клиенти;
• Комуникира с доставчика по всички въпроси, свързани с реализацията на продуктите;
• Осъществява трансфера на know how от доставчика към търговските специалисти и клиентите;
• Отговаря за ценообразуването на продуктите;
• Предлага маркетингови кампании, промоции, акции.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
• Висше образование; предимство е техническа или строителна специалност;
• Опит в продажбите на строителна техника;
• Познаване на строителния сектор;
• Много добро владеене на английски език;
• Шофьорска книжка и готовност за чести пътувания в страната.

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:
• Възможност за професионално развитие в голяма компания, лидер в своята област;
• Работа с продукти от водещи световни марки;
• Обучения в страната и чужбина;
• Динамична и отговорна работа, даваща възможности за постигане на високи резултати;
• Екип от професионалисти и отлична работна атмосфера;
• Много добро възнаграждение.