Тракия Енерджи - 75 ЕООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване
Програмист Java, JavaScript и други програмни езици
Казанлък
От 3000 до 4000 лв.

Казанлък длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

"Тракия Енерджи -75" ЕООД е водеща фирма в областта на консултантски услуги, както следва: юридически и технически консултации в областта на зелената енергия, индустриалното строителството, енергетиката, туризма, сделки с недвижими имоти, европейско финансиране, фирмен PR, подбор и селектиране на кадри в областта на строителството, консултации и селектиране в подбора по изпълнител на строителни дейности, избор на подизпълнители в областта на строителството. Екипът, работещ във фирмата, са експерти в различни области на производството и консултациите.

Отговорности

Ако се присъедините към нашия екип, задълженията ви ще включват:
- Разработване на платформа, която е базирана на Blockchain технологията и е предназначена за криптиране на данни, както и тяхното проследяване;
- Свързване на платформата с различни външни технологии.

Изисквания и необходими умения

Подходящият кандидат за позицията трябва да притежава:
- Опит в областта на програмирането;
- Познаване на база данни MySQL;
- Задълбочени познания и работа с програмни езици:
JAVA, JavaScript, HTML, CSS, PHP и други програмни уеб езици;
- Опит с Blockchain, Supply Chain, Chain code, IPFS, IPS Tracking са предимство.

Ние Ви предлагаме

На одобреният кандидат ще се предложи:
- Адекватно възнаграждение;
- Работа по иновативен проект в технологична среда с доказани професионалисти;
- Възможности за развитие и обучение в иновативна среда.