Международна Маркетингова Агенция
10 - 20 служителя Кандидатстване
Промоутър
София
длъжност на непълно работно време

Промоутър

София длъжност на непълно работно време

Отговорности

Търсим си "свежи попълнения", които да се включат в нашия опитен екип от промоутъри, участващи в рекламни кампании за едни от най-известните и утвърдени на пазара брандове.
За нас всеки член на екипа е изключително важен и значим и затова се нуждаем от личности, чието отношение към работата и към екипа ще е същото и ще можем да разчитаме един на друг.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- Представителна външност и позитивно отношение;
- Желание за работа и трупане на нови знания и умения;
- Опитът в комуникацията с много и различни хора не е задължителен, но определено е предимство.

Ние Ви предлагаме

Какво предлагаме ние:
- Възможност за трупане на нови знания, познанства и професионален опит, който може да се окаже по-значим, отколкото някога сте предполагали;
- Интересна и разнообразна работна среда;
- Въвеждащо детайлно обучение за всеки отделен клиент и съответно - за всеки нов проект;
- Почасова заетост;
- Атрактивно възнаграждение;
- Позитивно отношение, разбиране и приятелска атмосфера;