Inditex
над 300 служителя Кандидатстване
Pull and Bear си търси продавач - консултант в The Mall
София
длъжност на непълно работно време

София длъжност на непълно работно време

Pull&Bear е свежа, приветлива и младежка марка, но също така е космополитна, интернационална и новаторска. Насочена към хората с по-младежко виждане, представлява последните тенденции повлияни от градския начин на живот. Това е марката на тези, които не се спират: момчета и момичета, отдадени на средата и общността, в която живеят. Вдъхновяват се от музиката, изразяват се чрез изкуството и не могат да живеят без новите технологии, и без социалните мрежи – познато ли ви е? ;) Принадлежат на едно напълно градско поколение, което бяга от стереотипи и иска да се облича по един небрежен и удобен начин..

Работата на продавач-консултанта включва продажбата, зареждането и мърчандайзинга на продуктите. Отличното обслужване на клиентите е нашата цел и хората в екипите ни се стремят да я постигат. При нас служителите не само продават, но и помагат на клиентите, изграждайки тясна връзка с тях.

Отговорности

* Обслужване и отговаряне нуждите на клиентите;
* Прием, организиране и подреждане на складовите наличности по предварително определен ред;
* Извършване на етикиране, поставяне на цени, поставяне на аларми, закачалки и т.н;
* Следене за състоянието на наличните стоки и своевременно информира за възникнали проблеми;
* Разнасяне и подредба на артикулите в магазина;
* Активно участие във всички процеси в магазина;

Изисквания и необходими умения

* Сериозно отношение към работата;
* Точност, прецизност и бързина при изпълнение на задълженията;
* Умение за работа в екип, организираност, коректност;
* Трудовият стаж ще се смята за предимство;
* Английският език ще се смята за предимство;
* Работа на непълен работен ден с гъвкав график и възможност за покачване на часовете;

Ние Ви предлагаме

* Възможност за обучения и развитие;
* Отстъпка за всички наши брандове (Zara, Bershka, Pull and Bear, Stradivarius, Massimo Dutti, Oysho);
* Униформа;

Ако искате да съвместите работата с други ангажименти, да създавате много нови контакти и да сте част от динамична среда - ще се радваме да станете част от нашите екипи!