Хай Уей Джобс ООД
Работник, сглобяващ продукция
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Хай Уей Джобс е лицензиран посредник за намиране на работа в България и чужбина. Ние предоставяме цялостни аутсорсинг решения в областта на Човешките ресурси - подбор на персонал, кратковременни и дългосрочни решения за набавяне на работна сила, професионални консултации във връзка с преструктуриране на бизнес процеси, кариерно развитие и промяна.

За наш клиент, водещ международен доставчик на най-съвременно медицинско оборудване, извършваме подбор за позицията РАБОТНИК, СГЛОБЯВАЩ ПРОДУКЦИЯ

Отговорности

Описание на длъжността:
• Подготовя кабели и подпродукти, необходими за сглобяването
• Асемблира детайлите и цялостното изделие
• Проверява чрез софтуер функционирането на готовите апарати

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
• Средно образование
• Опит в сглобяването на електронни или механични детайли
• Сръчност и прецизност

Ние Ви предлагаме

Работодателят предлага:
• Възнаграждение, обвързано с постигнати резултати; социални придобивки
• Фирмено обучение
• Приятна работна среда
• РЕДОВНА СМЯНА

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля, кандидатствайте с актуална Ваша автобиография (CV). Всички кандидатури разглеждаме конфиденциално!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Вашите лични данни ще съхраняваме и обработваме с цел подбор за тази или друга позиция за срок от 1 година, освен ако Вие изрично не изявите Вашето несъгласие.
Хай Уей Джобс ООД е регистриран посредник за подбор на персонал с лиценз № 1821.