Био Бенямин ООД
20 - 50 служителя Кандидатстване
Работник/сладкар - шоколадово производство
София
От 500 до 1000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Био Бенямин ООД е млада и динамична фирма, която е специализирана върху производството на БИО веган шоколади със супер храни. Разработихме две уникални по рода си продуктови линии - Benjamissimo и Happy Benjamino - които вече се продават в над 20 държави по цял свят.

Нашата мисия е да създавам различен и полезен шоколад, който да е достъпен на максимално голяма аудитория. За нас не само е важно какво правим, но и как го правим - в този ред на мисли понятията "fair trade" и "Bio/Organic" са водещи във всеки един аспект на нашата дейност.

Отговорности

В момента търсим да назначим общ работник/сладкар, който да се включи в производството на шоколадите ни.

Ако сте заинтересовани и смятате, че отговаряте на изискванията, моля изпратете вашето CV.

Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.

Изисквания и необходими умения

- печене и мелене на какаови зърна;
- приготвяне на кувертюра;
- сипване и вадене на готови шоколади;
- опаковане;
- почистване на работното място.

Ние Ви предлагаме

Какво предлагаме:

- възможност за гъвкаво работно време/работа на смени;
- добро заплащане;
- приятна и спокойна работна атмосфера;
- многобройни възможности за развитие в един млад и разрастващ се екип;
- коректно и индивидуално отношение;
- възможността да станеш част от нещо иновативно и голямо.
Virtual Career Days