Ди Ар Ен ЕOOД
20 - 50 служителя Кандидатстване
Работници в строителството за Виена, Австрия
Виена, Австрия
От 4000 до 5000 лв.

Виена, Австрия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

За нас

Ние сме Агенция за подбор на персонал Ди Ар Ен ЕООД

Лиценз Nо. 2156 от 24.11.2016г

Отговорности

– кофражисти, арматуристи, зидари и къртачи.

Изисквания и необходими умения

Изискване:
• Опит на съответната позиция;
• Положително отношение към работата;
• Добро владеене на английски или немски езикна ниво А2-В1 за 1 човек от бригада;
• Физически здрави;
• Трудолюбиви и отговорни кандидати;
Сертификати за квалификация, ще се счита за предимство;
• Кандидатите, ако не са квалифицирани може да бъдат върнати от работодателя.
• Ще бъдат сформирани бригади от 4 човека, с по 1 работник от всяка от изброените позиции.

Ние Ви предлагаме

Предлагаме:
• Започване на работа от февруари 2019 г.;
• Продължителност на работния ангажимент – дългосрочно;
• Безплатна квартира;
• Работни часове – минимум 40 часа на седмица;
• Пътуването до Австрия е за сметка на работника.
В зависимост от квалификацията:
• Кофражисти– 12-15 евро/час;
• Арматуристи – 12-15 евро/час;
• Зидари – 12-14 евро/час;
• Къртачи – 11-13 евро/час;
За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02/9449280, 02/9448795, GSM: 0889433365 и . GSM: 0888143846 – Делчева