Ръководител / експерт на недвижими имоти
София

София длъжност на пълно работно време

Каламарис Груп ТФМ ЕООД е водеща компания в областта на Фасилити Мениджмънта.
Търсим амбициозен, свеж и усмихнат специалист, който да се присъедини към нас.

Отговорности

Лични качества:
•Комуникативни умения.
•Комбинативно мислене.
•Организираност.
•Лоялност.
•Коректност.
•Търговски нюх.
•Подход за работа с клиенти.
•Екипен дух.
•Инициативност.

Предимства:
•Владеене на английски език (писмено и говоримо).
•Шофьорска книжка кат.В.
•Препоръки.
•Икономическо образование.

Изисквания и необходими умения

Професионални качества и изисквания към кандидата:
•Минимум 5 години управленски опит в:
-В жилищно строителство
-Офис сгради
-Парцели.
•Осъществяване консултантската и посредническа дейност при сделки свързани с покупко-продажба на недвижими имоти
•Работа с физически лица и корпоративни клиенти.
•Опит в краткосрочни наеми (Airbnb, Bookkng и др.).
•Дългосрочни наеми.
•Продажби на недвижими имоти.
•Способност за изграждане на база данни с оферти.
•Огледи на имоти
•Презентации на имоти.
•Водене на преговори.
•Работа с банки, Агенцията по вписванията, Агенцията по кадастъра.
•Финализиране на сделки пред нотариус.
•Основни умения за работа с компютър.

Ние Ви предлагаме

Какво предлагаме ние:
•Постоянен трудов договор с Каламарис Груп ТФМ ЕООД.
•Атрактивно ниво на комисионна на сделки.
•Бонуси за постигнати резултати.
•Мотивиращо, фиксирано месечно възнаграждение.
•Динамичното и разнообразно ежедневие и работна атмосфера.
•Служебен телефон, компютър и автомобил.
•Отлични условия на труд.
•Месторабота: гр.София.

Кандидатите трябва да изпратят АВТОБИОГРАФИЯ и МОТИВАЦИОННО ПИСМО.
Всички кандидатури ще се разглеждат строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД и единствено за целите на настоящия подбор. На одобрените по документи кандидатури ще бъде насрочено интервю.