Рецепционисти
други в чужбина, Германия
От 4000 до 5000 лв.

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

JobExpert е агенция за подбор на персонал за немскоезични държави. Наши партньори са работодатели от Германия, Австрия и Швейцария, развиващи своята дейност в различни области.

Отговорности

Посрещане, настаняване и изпаращане на гостите на хотела
Обгрижване по време на престоя

Изисквания и необходими умения

Владеене на немски език на добро комуникативно ниво
Владеенето на втори език е предимство
Опит в сферата е предимство

Ние Ви предлагаме

Трудов досовор, сключен по немското законодателство
Брутно месечно възнаграждение от 2200 до 2600 евро
Наем 250 евро на месец - заплаща се от служителя

При кандидатстване изпращайте автобиография на немски или английски език, придружена от актуална снимка.

JobExpert е агенция за подбор на персонал, регистрирана към Агенцията по заетостта под номер 2622. Нашите услуги са безплатни за всички кандидати.

Kато лицензиран посредник за подбор на кадри сме администратор на лични данни, които ще бъдат съхранявани и обработвани за целите на процеса по подбор.