Тим ВИЖЪН България ООД
20 - 50 служителя Кандидатстване
Сътрудник отдел Продажби
София

София длъжност на пълно работно време

Тим ВИЖЪН България е водеща българска компания с дългогодишен опит в проектирането, изграждането и внедряването на интегрирани системи за управление и анализ. В 20-годишната си история сме реализирали множество успешни проекта за български и международни компании от всички сфери на бизнеса, подпомагайки техния растеж и пазарен успех.

Отговорности

Като част от нашия екип ще имате възможност да:

• Участвате в целия продажбен процес от първоначалния контакт с потенциален клиент до превръщането му в успешна продажба
• Участвате в провеждане на презентации и подготовката на търговска документация
• Провеждате активна комуникация по телефон и мейл с цел привличане на нови клиенти

Изисквания и необходими умения

За позицията търсим колега с:
• Добри комуникационни и презентационни умения
• Добра компютърна грамотност и опит в работата с MS Office
• Способност да работи самостоятелно и в екип по поставените задачи
• Ентусиазъм за постоянно развитие и усъвършенстване
• Активен шофьор с желание и възможност за служебни пътувания

Предимство за Вас ще бъде, ако имате:
• Добро ниво на владеене на английски език
• Опит в областта на B2B продажбите
• Опит в областта на телемаркетинга

Ние Ви предлагаме

• Интересна, стимулираща и разнообразна работа
• Спокойна и приятелска работна атмосфера в модерно оборудван офис
• Атрактивно възнаграждение и допълнителни придобивки