Сътрудник продажби в туристическа агенция
София
От 500 до 1000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Туроператор „Трипс ту гоу “ ООД е с Удостоверение за регистрация за Туроператорска и Туристическа агентска дейност № РК-01-7686.Успешно реализираме комплексни туристически услуги като гаранираме конкурентни и качествени предложения с грижа за комфорта и удовлетворението на нашите туристи.

Отговорности

Основни задължения към кандидата:
- продажба на собствени и партньорски туристически пакети
- коректна информация, компетентно поднесена към клиента
- увеличаване на клиентска мрежа / задържане редовни / лоялни клиенти на компанията
- работа с различни резервационни системи /модули
- качване на информация и база данни в сайт,инфобюлетини и т.н
- възможност за обективно приоритизиране на поставените задачи
- изготвяне на оферти, разработване на програми и маршрути
- прецизност при проследяване статус резервации, запитвания, разплащания
- отговорност и точност в отчитане на текущия документооборот
- професионално отношение в оптимизиране авторитета и доброто име на компанията

Изисквания и необходими умения

Основни изисквания към кандидата:

- отлични търговски умения при работа с клиентите
- любезност,търпеливост,приветлив вид и умение за общуване с клиенти
- организираност, съобразителност, находчивост при общуване с клиенти
- отлична работа с компютър MS Office, Internet
- владеене на английски език-минимум средно ниво
- умения за работа с офис техника
- възможност за пътувания

Голямо предимство Ви дава:
- позитивност, комуникативност, адаптивност и готовност за справяне с клиентски възражения
- ясна мотивация за постигане в срок на заложените цели/ задачи
- стаж в туристическа агенция
- образование в областта
- добра езикова подготовка

Ние Ви предлагаме

Предлагаме Ви:
- редовен трудов договор и осигуровки
- добри условия на труд
- възможност за кариерно развитие