Голдън вижън ООД
Счетоводител в счетоводна къща
гр. София
От 1000 до 1500 лв.

гр. София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Здравей, ние сме счетоводна къща “Голдън вижън” ООД - амбициозен екип от специалисти.
Занимаваме се повече от 11 г. със счетоводни услуги и регистрация на фирми.
Страстта ни е постоянно да усъвършенстваме себе си и да сме в крак със случващото се на
пазара. Екипът ни, към момента, се състои от 9 души и имаме нужда от ново попълнение.

Отговорности

• Изготвя, подрежда и осчетоводява документи;
• Участва в съставянето на годишни финансови отчети;
• Изготвя и подава документи за НАП, НОИ и др. институции;
• Извършва допълнителни текущи задачи, свързани със спецификата на работата във фирмата.

Изисквания и необходими умения

Знания и умения на идеалния кандидат:

• Има завършено висше икономическо образование;
• Познава счетоводното, данъчното и трудовото законодателство;
• С отлична компютърна грамотност - свободно владее MS Office (Excel, Word), Internet;
• Умение за разговори с клиенти и откриване на техните нужди.
• Трудовият стаж и владеенето на чужди езици ще се считат за предимство.

Личностни качества на кандидата:
• Лоялност, с високо ниво на лична етика, по отношение на хората, с които общува;
• Постоянство и съобразителност;
• Инициативност и умение да се завършва започнатите задачи;
• Стреми се към постоянно усъвършенстване.
Ако притежаваш тези качества, успехът ти при нас ще е неизбежен.

Ние Ви предлагаме

• Работа в счетоводна къща, която предоставя възможност за решаване на разнообразни практически казуси.
• Постоянно следим новостите в счетоводството и инвестираме развитието на служителите, чрез безплатни обучения;
• Приятелска атмосфера на работа и добра материална база. Така осигуряваме спокойна среда и комфортна обстановка, в която да развиеш и дадеш най-доброто от себе си;
• При нас ще имаш възможност за самостоятелно анализиране и вземане на решения. Всеки в екипа на „Голдън вижън“ може автономно да реши, как да организира работния си процес, за да постигне крайните си цели;
• Нашите служители получават редовно възнаграждението си и отпуск, когато им е необходим. Вярваме, че това е задължение на всяка една, уважаваща себе си, организация;
• Осигуряваме на колегите си безплатно кафе и минерална вода, защото знаем колко е важно да сме бодри.