Сервитьор/ка
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

За нас

Ресторант в кв. Гео Милев, София

Отговорности

Обслужва гостите на заведението, като сервира храни и напитки.
Носи се материална и отчетническа отговорност.

Изисквания и необходими умения

а) подрежда поверения му район за сервиране, като почиства и зарежда масите с пепелници, салфетки, прибори, компл. прибори, чинии и др.
б) извършва полиране на чаши и прибори за хранене;
в) посреща, настанява, информира, подпомага избора на клиента;
г) сервира възможно най-бързо при спазване правилата за качествено обслужване, без да изразява предпочитания към определени клиенти в района си;
д) следи за външния вид на ястията, които получава от кухнята и за вида на напитките;
e) правилно и точно изготвя сметките на клиентите, които обслужва;
ж) поддържа съораженията и инвентара, с които работи в изправност, съгласно инструкциите на производителя за безаварийна работа;
з) отсервира своевременно ползваните прибори и почиства масите от хранителми и други отпадъци;
и) осъществява контрол по изпълнение на заповедта за забрана на тютюнопушенето в залата за консумация.

Ние Ви предлагаме

Добро заплащане и работа в сплотен колектив