Juan Luis Ferrer Martinez
Сервитьори за Хановер
Хановер, Германия
От 4000 до 5000 лв.

Хановер, Германия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

Нашата фирма се ангажира да търси кандидати, които се интересуват от работа в Германия и Обединеното кралство. Имаме сътрудничество с големи немски компании (Строителство-Здраве-Хотелиерство). Нашата цел е да изберем подходящите хора за позициите, които предлагаме на нашата страница.

Отговорности

Хотел ****, където се провеждат Конгреси, намиращ се в близост до Хановер, търси спешно професионални сервитьори.
Работата е постоянна, не сезонна!

Изисквания и необходими умения

Познаването на немски език се изисква от ниво B1. Познаването на други езици ще бъде оценено положително.
Минимален професионален опит от 3 години, добро присъствие и умения да се общува с хора.

Ние Ви предлагаме

Заплата за договаряне на стойност между 2.000 и 2.500 € бруто месечно. Настаняване и пълен пансион (закуска, обяд и вечеря) само за 250 евро.
Не пропускайте тази възможност.