Сервизен техник/инженер
Франкфурт ам Майн, Германия
От 4000 до 5000 лв.

Франкфурт ам Майн, Германия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

Оризон е водеща фирма за подбор на персонал с над 2500 обяви и над 10 000 назначени служители в Германия.

За наш клиент, голяма фирма за поддръжка регион Франкфурт ам Майн търсим ТОЧНО ВАС!!!

Отговорности

· Диагностика и ремонт

· Профилактика

· Проверка за грешки, инсталация

· Изготвяне на график за поддръжка

· Попълване на документи за извършена сервизна дейност.

· Технически консултации

Изисквания и необходими умения

· Техническо образование – електротехника, слаботокова електротехника.

· Умения за комплексен анализ и диагностика на ниво модули, елементи, компоненти (електроника и механика).

· Опит в асемблиране на техника, работа с електронно-измервателна апаратура.

· Работа с техническа документация

· Немски език

· МПС правоспособност категория В

· Отговорност и коректност към компанията и нейните клиенти, прецизност

Ние Ви предлагаме

· Квалифицирана работа в голяма компания с отлична репутация

· Професионално оборудвано работно място

· Постоянен трудов договор

· Добро възнаграждение

· Допълнително пенсионно осигуряване

· Добра колегиална атмосфера, коректни трудови отношения

· Перспектива за професионално израстване и дългосрочно сътрудничество

· Ваучери за отстъпка в големи вериги за техника, мебели, дрехи и др.