Тексимп
10 - 20 служителя Кандидатстване
Сервизен техник на машини с ЦПУ за Централна България
Велико Търново, Габрово, Пазарджик, Пловдив, Стара Загора

Велико Търново, Габрово, Пазарджик, Пловдив, Стара Загора длъжност на пълно работно време

Тексимп ЕООД е част от международната търговска компания Тексимп АД, специализирана в продажбите и сервиза на металорежещи машини с ЦПУ, стругове и обработващи центри.
Във връзка с разширяване дейността на компанията и предвид развитието на продажбите на машини с ЦПУ в България, Тексимп ЕООД търси да добави в групата си още един сервизен техник за Централна България.

Отговорности

• Поддържа инсталираните машини в поверения му регион
• Осъществява аварийни и планови сервизни интервенции на място при клиента
• Извършване на монтаж и инсталация на нови машини
• Оформя съпътстващата документация свързана с извършената сервизна дейност

Изисквания и необходими умения

• Техническо образование
• Опит в сервизирането на машини (стругове и фрези) ще се счита за предимство
• Ползване на технически английски език
• Шофьорска книжка
• Възможност за ежедневни командировки в страната за извършване на ремонт или инсталации на машини при клиентите, както и възможност за пътуване в чужбина

Ние Ви предлагаме

• Добро мотивиращо възнаграждение
• Възможности за развитие и обучения, както в страната така и в чужбина
• Сервизен автомобил с всички необходими резервни части и инструменти
• Отлични условия за професионална реализация
• Пакет от различни социални придобивки