Сезонни селскостопански работници
други в чужбина, Великобритания
От 3000 до 4000 лв.

други в чужбина, Великобритания длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

AGRI-HR LTD помага на работници от цял свят да намерят своята сезонна работа във Великобритания.

Целият ни бизнес е построен с изключителен фокус върху хората, с които работим. Избрали сме да си сътрудничим единствено с ферми и работодатели, които отговарят на възможно най-високите стандарти по отношение на заплащане, подслон и условия на труд. Разбира се, в замяна ние подбираме за тях най-подходящите кандидати за работа.

www.agri-hr.com

Отговорности

• бране на различни видове плодове и зеленчуци във ферми, намиращи се в Англия, Шотландия и Уелс, както и на о-в Джърси

Изисквания и необходими умения

• СЕРИОЗНО отношение към поет ангажимент
• физически здрави – медицинско свидетелство
• чисто съдебно минало – свидетелство за съдимост
• да са наясно с естеството на работата по отношение на трудност, продължителност, както и менящи се климатични условия
• предишен опит в брането на сезонни култури (препоръчителен, не задължителен)
• готовност да бъдат преместени до няколко пъти в рамките на един сезон в различни локации из Великобритания, с цел осигуряването на непрекъсната заетост
• готовност да прекарат във Великобритания продължителен период от време
• готовност да спазват разпоредбите на вътрешното законодателство на Великобритания, както и правилата за пребиваване в местата за настаняване в отделните ферми

Ние Ви предлагаме

• политика на прехвърляне в следваща дейност след приключване на дадена работа и по този начин удължаване на престоя/заетостта
• заплащане – гарантираният минимум от 8.21 паунда на час (7.88 на о-в Джърси - ирландско законодателство; 8.54 за супервайзъри с английски език)
• без език
• възможност за допълнителни часове
• работа само с ферми, отговарящи на всички стандарти по отношение на безопасност на труда, сигурност и комфорт на настаняването, както и гарантиращи безупречно, позитивно отношение към работниците
• пълно съдействие при попълване и подаване на документацията по Вашата кандидатура
• пълно съдействие по всякакви административни въпроси, свързани с пребиваването Ви във фермите, както и в случай на възникването на допълнителни такива при Брекзит
• при изявено желание от Ваша страна - организиране на целия транспорт за Вас, както и за Вашите близки и познати, в случай че пристигате в група

Моля в кандидатурите, които изпращате, да присъства телефон за връзка.