ISG Personalmanagement OOD
Шивачи/шивачки на професионални машини
Шомон, Франция

Шомон, Франция длъжност на пълно работно време

Отговорности

ИСГ Персоналмениджмънт за свой клиент – фабрика във Франция за производство на специализирани текстилни опаковки за транспортиране на фармацевтична продукция в чиста и сигурна среда

Търси да назначи

ШИВАЧИ/КИ на професионални машини

Ако желаете да се работите във Франция на постоянна легална работа моля изпращайте Вашата кандидатура - автобиография с актуална снимка на office@isg.bg

За информация
0888508905
Гергана Церовска

Изисквания и необходими умения

Опит с професионални шевни машини
Средно образование
Начални познания по френски език
Точност, отговорност и дисциплинираност
Съзнание за спазване на специални хигиенни изисквания

Ние Ви предлагаме

6 седмично обучение във фабриката
13 работни заплати годишно – 1600 € брутна месечна заплата
5 седмици отпуск
35 часова работна седмица с възможност за извънреден труд
Осигурено настаняване
Добра работна атмосфера
Курсове по френски език
След тримесечен пробен период преминаване на постоянен трудов договор