АСПАЗИЯ - 92 ООД
50 - 300 служителя Кандидатстване
Шофьор на товарен автомобил
София

София длъжност на пълно работно време

АСПАЗИЯ - 92 ООД е българска компания, тясно специализирана в производство и търговия с безалкохолни напитки. Ние имаме 25 г. опит в областта. Разполагаме с модерен завод на територията на гр.София.

Отговорности

Във връзка с нарастващите потребности на компанията и целите, които си поставяме търсим да назначим:

ШОФЬОРИ НА ТОВАРНИ АВТОМОБИЛИ КАТ. "В" , "С"
-управление на МПС (бусове до 3,5 t. и над 3,5 t.)
-доставка на стока до обекти.
-изпълняване на поръчки за нуждите на фабриката (доставка на суровини, купуване на резервни части и др.).

Изисквания и необходими умения

- валидна шофьорска книжка - "В" , "С" - /категория "С" ,професионална компетентност, дигитална карта за тахограф са предимства !/
- добро познаване на гр. София.
- познаването на гр.Перник и региона е предимство!
- умения за работа в екип и в динамична обстановка.

Ние Ви предлагаме

Постоянен трудов договор след 6-месечния изпитателен срок.

Необходими документи:

- трудова автобиография
- копие от диплома за завършено образование
- свидетелство за съдимост
- медицинско свидетелство
- здравна книжка