Поверително
Шофьори на камион за пътуване до Канада
Бургас, Варна, Пловдив, София, други в чужбина

Бургас, Варна, Пловдив, София, други в чужбина длъжност на пълно работно време

Отговорности

• Управление на прави или съчленени камиони, тежащи над 4600 кг. с три или повече оси, за транспортиране на стоки и материали до указани местоназначения;
• Наблюдава всички аспекти на превозните средства, както и състоянието на оборудването, товаренето и разтоварването, също така отговорност за безопасността и сигурността на товара;
• Извършване на предварителна проверка на системите и оборудването на автомобила- гуми, светлини, спирачки и хладилни камери;
• Извършва аварийни пътни ремонти;
• Получаване на специални разрешителни и други документи, необходими за транспортиране на товари по международни маршрути;
• Записва информация за товара, изминато разстояние, разход на гориво и друга информация в бордовия дневник или на бордовия компютър;
• Да комуникира с диспечер и други шофьори, използвайки двупосочна радиостанция, клетъчен телефон и бордови компютър;
• Умение да шофира като част от екип от двама души или конвой;
• Умение да транспортира рискови продукти или опасни товари.
• Възможност за пътуване през нощта и за продължителен период

Изисквания и необходими умения

Задължителен професионален опит
• Минимален опит 2-3 години
• Чисто шофьорско досие/ без глоби или минали провинения

Допълнителни изисквания, на които трябва да отговаря кандидата при наемане
• Валиден канадски лиценз - AZ в областта на работа
• Възможност за влизане в САЩ за доставки
• Английски език – IELTS обща оценка 5
• Диплома за Средно образование

Ние Ви предлагаме

Работно време от понеделник до петък (при необходимост може събота и неделя) - 8 часа дневно. Придобиването на виза се поема от компанията. Предлагаме едномесечно обучение.