СРЪЧКО СЕРВИЗ ЕООД
50 - 300 служителя Кандидатстване
Складов работник в склад за резервни части
гр. София
От 1000 до 1500 лв.

гр. София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

ирма "СРЪЧКО СЕРВИЗ" ЕООД е оторизиран сервизен център за България, на световно известните марки, като: LG, SAMSUNG, HUAWEI, PANASONIC, TOSHIBA, AEG, ELECTROLUX и други производители на потребителска, ИТ, битова, комуникационна и офис техника. Разполагаме с отлично развита сервизна мрежа в цялата страна.

За централният си склад в София, на бул. „Цветан Лазаров“ № 10, търсим да назначим складов работник в склада за резервни части, който да контролира входно-изходният поток на същите и да следи за качественото и количествено съответствие, както и да участва в останалите логистични процеси в склада.

Отговорности

* Приемане и проверка на количественото и качествено състояние на пристигащите резервни части.
* Сигнализиране при констатирани разминавания.
* Подреждане в склада или изпращане към контрагенти на резервни части.
* Предаване на резервни части към вътрешните ни сервизи.

Изисквания и необходими умения

* Прецизност и упоритост при изпълнението на ежедневните задължения;
* Желание за обучение и развитие в сферата на складирането;
* Мотивация и възможност за работа в динамично развиваща се среда;
* Шофьорска книжка категория "B".

Ние Ви предлагаме

* Работа в млад и мотивиран добре изграден колектив;
* Постоянен трудов договор;
* Коректно и лоялно отношение;
* Възможност за обучение и развитие.