Поверително
Складови служители
Горубляне
От 1000 до 1500 лв.

Горубляне длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. Ние дефинираме работата като възможност хората да реализират себе си и своите желания. Gi Group създава възможности за работа, които да помагат на хората да навлязат в едно бъдеще, отговарящо на техните нужди и очаквания. В него се спазват принципите на равноправието, безпристрастността, личната безопасност и достойнство.В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности.

Искате ли да станете част от водеща компания, управляваща логистични центрове и услуги по съхранение, обработка и доставка на бързооборотни стоки в градовете София, Пловдив, Варна и Бургас.Предлагаща транспортни и спедиторски услуги за клиентите си в цялата страна и в чужбина и извършваща митническа обработка на акцизни стоки, както и доставки от държави в и извън ЕС.

Отговорности

- Подготвя необходимата за обработка стока;
- Подрежда стока и материали в склада;
- Подготвя готовата продукция за експедиране от склада;
- Товарене на камиони и бусове.

Изисквания и необходими умения

- Завършено средно образование;
- Професионален опит в складовата сфера;
- Сръчност и добра конценцентрация;
- Отговорност и внимание към детайлите.

Ние Ви предлагаме

- Редовно възнаграждение и коректни трудови взаимоотношения;
- Допълнителна бонусна система за постигнати резултати;
- Ваучери за храна;
- Безплатен транспорт за първа и трета смяна;
- Отстъпки при закупуване на фирмени продукти;
- Гъвкаво работно време; 06.00 до 13.30 ч.; 12.00 до 21.00 ч.; 9.00 до 18. 00 ч.
В случай на интерес, моля кандидатствайте по нашата обява или се свържете с нас на +359 888 307 133.
Възможност за започване в кратки срокове.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен/.