ПРО СЕКЮРИТИ ГРУП ООД
50 - 300 служителя Кандидатстване
Служител физическа охрана
София

София длъжност на пълно работно време

"Про Секюрити Груп" ООД е охранителна фирма с утвъдени позиции в частния охранителен сектор в страната. Дейността ни е свързана с охрана на представителни обекти, бизнес сгради, заведения, търговски и строителни обекти. Притежаваме богат опит в личната охрана и в охраната на мероприятия. Не се колебайте да станете част от нашия екип!

Отговорности

- Осъществяване на контролно пропускателен режим и охрана съгласно разпоредения за обекта ред и начин;
- Попълване на служебната документация по време на дежурство;
- Извършване на периодични обходи на обекта съгласно предварително изготвен график и маршрути;
- Оказване съдействие на клиента и изпълнение на други поставени му от Ръководството задачи.

Изисквания и необходими умения

- Отговорност, лоялност и мотивация за работа;
- Завършено средно образование;
- Говоримо владеене на английски език /ще се счита за предимство/;
- Представителен външен вид;
- Чисто съдебно минало;
- Умения за работа в екип;
- Предишен опит в сферата на сигурността и охраната /ще се счита за предимство/

Ние Ви предлагаме

-Високо за сектора заплащане;
-Бонуси при постигнати резултати;
-Отлична работна среда;
-Коректни трудови отношения;
-Квалифицирано обучение и индивидуален подход към всеки един служител