Служител, монтаж - демонтаж на гуми
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Автосервиз N&P е от повече от 10 години на пазара за автоуслуги. С времето сме изградили дългосрочни и сериозни партньорства с нашите клиенти и им служим коректно, в това да се чувстват сигурни на пътя! С цел да осигурим спокойствието и сигурността на Нашите клиенти се нуждаем от работник: монтаж-демонтаж на гуми.

Отговорности

- Монтаж/Демонтаж/Баланс на гуми
- Извършване на ремонта дейност по гумите
- Реглажи на гумите

Изисквания и необходими умения

- Средно техническо образование
- Задължителен предишен опит на длъжността
- Умение за работа в екип
- Умение за вземане на бързи решения и носене на отговорност
- Комуникативност и позитивно отношение към клиентите

Ние Ви предлагаме

- Мотивиращо заплащане, формирано на база постигнати резултати
- Работа в екип от млади, амбициозни хора-доказани професионалисти
- Интересна, динамична и разнообразна работа