Джи Ай Груп ЕООД
Служител мотокар
търговище
От 1000 до 1500 лв.

търговище длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

За нашия клиент - утвърдена компания, лидер в своя сектор на българския пазар, търсим да наемем мотивирани и отговорни служители за позиция:

Отговорности

Управлява мотокар по безопасен за служителите и стоката начин;
Изпълнява дейности, необходими за осъществяване на товаро-разтоварния и производтвен процес на територията на логистичния склад;
Изпълнява различни складови задачи - товарене, разтоварване и складиране на материали и готови продукти;
Прилага вътрешните правила за товаро-разтоварна дейност, приемане и връщане на стоки;
Отговаря за правилната експлоатация и текуща поддръжка на мотокара;
Спазва стриктно правилата за здраве и безопасност на труда.

Изисквания и необходими умения

Удостоверение за правоспособност за работа с мотокари ;
Опит на подобна позиция (като мотокарист, в склад / производство) поне 1 година;
Мотивация и отговорност в изпълнението на поставените задачи;
Умения за работа в екип.

Ние Ви предлагаме

Безплатен организиран служебен транспорт до работното място;
Възможност за придобиване на опит в една от компаниите – лидери на пазара;
Въвеждащо обучение;
Трисменен режим на работа;
Осигурено работно облекло;
Освежаващи напитки на работното място;
Сезонна работа от 01.05.2019 до 30.09.2019
Ако имате интерес към предложението ни, моля, изпратете своята автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г.
Gi Group is licensed by MLSP, license N 2348, valid from 18.09.2017