Служител онлайн магазин
Велико Търново
От 500 до 1000 лв.

Велико Търново длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Във връзка с развитието на дейността и разрастването на екипа ни търсим сътрудник за онлайн магазините на фирмата. Занимаваме се с внос и търговия на едро и дребно на медицински изделия (тестове за бременност, тампони и др.), бельо и слънчеви очила.

Предишен опит в сферата на електронната търговия НЕ е задължителен. Ние ще Ви предоставим пълно обучение за длъжността. Познания и опит с Opencart, оналайн бизнес и маркетинг биха били полезни, но не са задължителни.

Местоработата е в офиса на фирмата в кв. Картала, гр. Велико Търново.

Отговорности

- Обработка и изпращане на поръчки направени през онлайн магазина
- Работа с куриерски фирми
- Приемане на доставки и сравняване наличностите на получените стоки
- Етикиране и подреждане на стоките по позиции
- Анализиране на стокови наличности и оптимизиране на пространството
- Добавяне на нови продукти в сайта и обновяване на информация
- Подпомагане търговско-административната дейност на управителя
- Помага с други текущи задачи, свързани с онлайн дейността на компанията

Изисквания и необходими умения

- Бърза работа с компютър и правопис на български език
- Отговорно отношение към работата и лоялност
- Позитивност и енергичност
- Внимание към дребните детайли и прецизност
- Приоритизиране на задачите
- Логично и аналитично мислене
- Шофьорска книжка – кат. B
- Познания по английски език ще се считат за предимство
- Желание за учене на нови неща и самоусъвършенстване

Ние Ви предлагаме

- Трудов договор с редовно заплащане и осигуровки върху реалното възнаграждение
- 8 часов работен ден от понеделник до петък
- Почивни събота, неделя и всички официални празници
- Работа в млад и отзивчив екип в неформална и приятелска среда
- Коректно отношение
- Динамична и разнообразна работа в офис среда
- Цялостно обучение за заеманата длъжност
- Възможност за дългосрочна работа в стабилна компания, лидер в своя бранш