Краси - Нур ЕООД
под 5 заети служителя Кандидатстване
Служител техническа поддръжка / All-round Technical Service Employee
Hooglede, Белгия
От 3000 до 4000 лв.

Hooglede, Белгия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

JibJobs е агенция за подбор на персонал, притежаваща удостоверение за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа под № 172/12.10.2016г. Агенцията свързва европейския пазар с работници от целия свят. Сферата на предлаганите позиции са предимно в строителния, производствения и технологичния сектор.

Отговорности

Мечтали ли сте някога да живеете и да работите в чужбина? Имате ли опит в сферата на механиката или в индустриални предприятия? Ако отговорът Ви е да, то тогава тази позиция може да промени живота ви!

За един от нашите клиенти в Белгия, производител на продукти от велпапе, търсим да наемем Служител Техническа Поддръжка, който да се присъедини в екип от опитни професионалисти, в отдела за техническо обслужване.

Като Служител Техническа Поддръжка, Вие ще бъдете отговорен за поддържането и наблюдението на водна система, почистването на мастилените дюзи и рециклиращата машина за хартия. Ще съпровождате посетителите на компанията до определените места по бърз и безопасен начин. Важна част от Вашите задължения е да поддържате чистотата на околната среда. Ние Ви предлагаме гъвкава работна позиция, модерна и напълно автоматизирана производствена среда.

Изисквания и необходими умения

За да бъде взета в предвид кандидатурата Ви за тази позиция, трябва да имате BSO и TSO квалификация, както и предишен опит на подобна позиция. В допълнение:
• Трябва да притежавате документ за правоспособност за управление на мотокар или поне да имате опит като мотокарист
• Добро владеене на английски език; френски/холандски/немски език ще се счита за предимство
• Познание в механиката и афинитет към технологиите
• Коректно и колегиално отношение
• Работа в екип, както и самостоятелно
• Гъвкавост на работното място
• Притежавате сертификат за управление на мотокар или имате необходимия опит в работата с повдигащи машини
• Умения за приспособяване към бързо променящата се работна среда
• Готовност за работа по график, включително и в събота

Ние Ви предлагаме

• Добра работна среда в разрастващ се бизнес, който Ви осигурява вътрешно обучение при постъпване на работата
• Колегиалност и съдействие по време на работния процес от опитен и мотивиран екип
• €2100 нетна заплата на месец (платена седмично)
• Осигуряване на квартира срещу допълнително заплащане по желание на кандидата
• Пълно съдействие от наша страна при установяването Ви в Белгия

Ако смятате , че позицията е подходяща за вас, моля, изпратете кратко CV на Английски език.

Краси-Нур ЕООД ще предложи сключване на трудов договор с одобрените кандидати.

Агенция за временна заетост, Удостоверение No.172/12.10.2016г.