ЕВРОРА КОНСУЛТ ЕООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване
Служители Качествен контрол на пластмасови изделия
Бърно, Чехия
От 1500 до 2000 лв.

Бърно, Чехия длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Агенция „ЕВРОРА КОНСУЛТ“е регистрирана българска агенция за посреднически услуги в областта на човешките ресурси, като работим съвместно с „Агенция по заетостта“
Удостоверение за регистрация №: 2392 / 31.10.2017 г. за извършване на посредническа дейност за работа в чужбина, и удостоверение за регистрация №: 2391 / 31.10.2017 г. за извършване на посредническа дейност в България.

Отговорности

Агенция ”ЕВРОРА КОНСУЛТ” ЕООД набира служители-мъже, жени, може и семейства за окачествяване и пакетиране на пластмасови изделия на автомобили AUDI, VOLKSWAGEN SHKODA в Чехия град Хлинско. Работи се на 3 смени по 8 часа с осигурени от работодателят напълно оборудвани квартири. Работодателят също така заплаща и 90 евро в края на 9-ти месец за транспортни разходи.

Изисквания и необходими умения

• Чисто съдебно минало
• Физически здрави
• Желание за работа.

Ние Ви предлагаме

• Заплащане:139 крони/час 880 евро/месец
• Бонусна система
• Възможност за седмичен аванс
• Целогодишна заетост
• Платен годишен отпуск 20 дни
• Постоянен трудов договор по Чешко законодателство
• Осигурена безплатна квартира с включени консумативи
• Осигурено е посрещане и настаняване при пристигане от автогара „Zvonařka“-Бърно
• Заплащане за транспортни разходи в края на 9-ти месец в разменр на 90 евро